Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Diskusné fórum

Diskusné fórum

III. kolo Pohára ČR 2008-2009

Dňa 10. januára 2009 sa v Hradci Králové uskutočnilo III. kolo Pohára ČR 2008-2009 v jazde na veslárskom trenažéri. Slovenské veslovanie na tejto akcii zastupovali dvaja pretekári zo Slávie STU Bratislava, Peter Legény a Tomáš Šághy.

 

Na podujatí, ktoré sa odohralo v konferenčnej sále Hotela Černigov, sa zúčastnilo takmer 300 pretekárov. V mieste konania boli pre súťažiacich vytvorené primerané podmienky, súťažilo sa na 10 trenažéroch, na rozvičenie bola vyhradená časť reštaurácie kde bolo na rozveslovanie k dispozícii 14 trenažérov. Za zmienku stojí, že v deň pretekov bol vo všetkých verejných priestoroch hotela zákaz fajčenia.

 

V kategórii mužov štartovalo 26 pretekárov vrátane českých olympionikov, z ktorých pri neúčasti O. Syneka zvíťazil Václav Chalupa. Naši pretekári sa v tvrdej konkurencii nestratili, P.Legény skončil časom 6:10,5 na výbornom 6.mieste a T.Šághy obsadil 12.miesto časom 6:27,0 čím opäť zlepšil svoje osobné maximum. Dobré výkonu sľubujú zaujímavé súboje na blížiacich sa Majstrovstvách Slovenska v halovom veslovaní. Výsledky sú na: http://www.ceskeveslovani.cz/iii-kolo-poharu-cr-2008-2009-v-jizde-na-veslarskem-trenazeru

Na túto tému nie sú zatiaľ žiadne reakcie. odpovedaj Reagujte na tému
 
Upozornenie pre používateľov diskusného fóra na stránkach veslovanie.sk
Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je nedeľa 22.9.2019, meniny má Móric  |  Stránky si práve pozerá 7 ľudí.