Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Bratislavský samosprávny kraj
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Diskusné fórum

Diskusné fórum

III. kolo Pohára ČR 2008-2009

Dňa 10. januára 2009 sa v Hradci Králové uskutočnilo III. kolo Pohára ČR 2008-2009 v jazde na veslárskom trenažéri. Slovenské veslovanie na tejto akcii zastupovali dvaja pretekári zo Slávie STU Bratislava, Peter Legény a Tomáš Šághy.

 

Na podujatí, ktoré sa odohralo v konferenčnej sále Hotela Černigov, sa zúčastnilo takmer 300 pretekárov. V mieste konania boli pre súťažiacich vytvorené primerané podmienky, súťažilo sa na 10 trenažéroch, na rozvičenie bola vyhradená časť reštaurácie kde bolo na rozveslovanie k dispozícii 14 trenažérov. Za zmienku stojí, že v deň pretekov bol vo všetkých verejných priestoroch hotela zákaz fajčenia.

 

V kategórii mužov štartovalo 26 pretekárov vrátane českých olympionikov, z ktorých pri neúčasti O. Syneka zvíťazil Václav Chalupa. Naši pretekári sa v tvrdej konkurencii nestratili, P.Legény skončil časom 6:10,5 na výbornom 6.mieste a T.Šághy obsadil 12.miesto časom 6:27,0 čím opäť zlepšil svoje osobné maximum. Dobré výkonu sľubujú zaujímavé súboje na blížiacich sa Majstrovstvách Slovenska v halovom veslovaní. Výsledky sú na: http://www.ceskeveslovani.cz/iii-kolo-poharu-cr-2008-2009-v-jizde-na-veslarskem-trenazeru

Na túto tému nie sú zatiaľ žiadne reakcie. odpovedaj Reagujte na tému
 
Upozornenie pre používateľov diskusného fóra na stránkach veslovanie.sk
Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je streda 19.2.2020, meniny má Vlasta  |  Stránky si práve pozerajú 4 ľudia.