Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Bratislavský samosprávny kraj
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Aktuality, udalosti » OH nádeje

OH nádeje

Preteky OH nádejí sú pretekmi Vyšehradskej štvorky pre 15- a 16-ročných pretekárov. Po dohode vlád Vyšehradskej štvorky sa každoročne v inej krajine konajú takéto preteky v olympijských športoch. Na predmetné preteky vo veslovaní štát cestou MŠ SR pokrýva 50000 Sk.


Po roku 2006, kedy organizátorom OH nadejí bolo Slovensko, ktoré si zaslúžilo veľku pochvalu za úspešné zorganizovanie týchto pretekov od všetkých zúčastnených a hostí, si v roku 2007 mladí veslári zacestujú do poľského Bydgošťa. Prajeme naším novým veslárskym talentom veľa športových i ďalších úspechov v živote a hlavne výdrž smerom k seniorskému veslovaniu.

 

Slovensko budú reprezentovať : v dvojskife dorastenci z Piešťan D. Kraic, M. Šmída, ktorí tieto preteky v roku 2006 na domácej vode vyhrali. Ďalej pretekári Slávie STU Bratislava: skifárka M. Sedláková spolu s D. Palúšom, ktorý doplní párovú štvorku šintavských dorastencov - T. Vedrediho, M. Režnáka a M. Javora.

Doprovod - tréneri J. Kraic a M. Lipovský.

 

  Rozpis pretekov
 

Alexander Dénes, sekretár SVZ

Alexander Dénes

15.6.2007

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je streda 20.11.2019, meniny má Félix  |  Stránky si práve pozerajú 3 ľudia.