Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Aktuality, udalosti » Archív 2000 - 2003 » Majstrovstvá Slovenskej...

Majstrovstvá Slovenskej republiky vo veslovaní 2003

V sobotu 28.6. sa uskutočnia M SR vo veslovaní na rieke Váh v Piešťanoch. (Rozjazda dopoludnia a poobede od 15:00 finale).
Po prvý raz sa M SR otvorili i pre zahraničných účastníkov. Je to v súvislosti s podporou programu PHARE, ktorý pre veslárov prispel tým, že v rámci malých pohraničných stykov privítame aj v sobotu na M SR a v samostatnom programe v nedeľu gyorských veslárov.

 

Prihlášky na M SR prosíme dodať najneskôr do 11.6.03 na SVZ. Ide o prihlášky v skifoch, dvojskifoch a dvojke bez korm, seniorv, žien, juniorov a riek, dci,dky. Žiaci po vekových kategoriach zapretekajú v skife. V dvojskife žiakov sa ide bez rozdielu ročníkov. Preteky osemveslíc je open na 1000m.

 

Program PHARE podľa prihlášok a dohovoru oboch zúčastnených strán je v nedeľu dopoludnia a bude sa pretekať v nasledovných disciplínach: 4x- dky,4x-dci, 4x-jri, 4- jri, 4-dci, v skife alebo dvojsife začiatočníkov, dvojskife mix a 8 PHARE. V ostatne menovaných disciplínach začiatočníci, mix a 8.

 

PHARE sú preteky pod názvom OAR CAMP 2003 otvorené pre všetky vekové kategorie, otecko s dcérou, priateľ s priateľkou, Gyorčan s šintavským, piešťanským, bratislavským veslárom.

Alexander Dénes

10.6.2003

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je piatok 20.9.2019, meniny má Ľuboslav(a)  |  Stránky si práve pozerajú 3 ľudia.