Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Zaujímavosti » Ľubo Podstupka zabojoval na...

Ľubo Podstupka zabojoval na Havaji

Aloooha,
tak už je po tom bola to sila plávanie som išiel bez neoprénu len tenké a bez rukávov boli povolene:)). Bike no bola to sila ťažká trať, ale bez kolízii a defektov:))

No keď som beh začínal bol som dosť tuhy, ale asi po kiláku sa to rozbehlo v rámci možnosti.
Plávanie bola mela boj o pozície kopy facky vo vode najme na bójach, ale voda fantázia v druhom kole bola aj korytnačka pod mnou.

 

Ruka držala a nebolela.
Bike je to iny svet ta trať sa jazdi v súkromnom revíre tak to bolo úplné bez divákov, ale zato brutálna obtiažnosť videl som jednu zlomenú ruku a množstvo technických porúch na bikoch ja som striasol kapsu z rezervou mal som ešte jednu na biku ako zalohu ale nemusel som ju použiť bolo tam veľa rôznych pasáži jeden zjazd v kameňoch rôznej veľkosti cca 300m možno niečo viac som skrúcal lebo som videl video čo púšťali a bolo tam veľa držko pádov inač som si to celkom užil bez ujmy.


Beh som začal veľmi tuho bolo veľmi teplo a po biku dávali iba vodu. Žiadne gély ani ionty to som trocha podcenil ale všade to rozdávali tak som veril:)) až na behu začali dávať všetko podľa potrieb pretekárov až na čerstvé nohy:)) Dal som kofeín 200mg ako začal účinkovať tak som sácal pridávať a dole kopcom som isiel mysli ze dobre a potom prisli piesocne plaze no čistá zverina to už som trpel a kúsal, že kedy bude ciel skončil som celkovo 211 a vo svojej kategórii 25 a bolo 30 báb predo mnou:)) celkovo

 

V cieli som bol na zdochnutie od únavy a tepla ale dol tam dobrý bufet na doplnenie bateriek, toho času ako píšem som na izbe na malom relaxe a ideme večer na vyhlásenie výsledkov a večer party a uvidí sa :)).

Ľuboš Podstupka

27.10.2010

Diskusia ku článku (2 prďż˝spevky):

27.10.2010 Kuzi: RE: Ľubo Podstupka zabojoval...

12.4.2012 onkel: RE: Ľubo Podstupka zabojoval...

 

Reagovať na článok | Prejsť do diskusie

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je nedeľa 22.9.2019, meniny má Móric  |  Stránky si práve pozerá 5 ľudí.