Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Bratislavský samosprávny kraj
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Zaujímavosti » Ľubo Podstupka zabojoval na...

Ľubo Podstupka zabojoval na Havaji

Aloooha,
tak už je po tom bola to sila plávanie som išiel bez neoprénu len tenké a bez rukávov boli povolene:)). Bike no bola to sila ťažká trať, ale bez kolízii a defektov:))

No keď som beh začínal bol som dosť tuhy, ale asi po kiláku sa to rozbehlo v rámci možnosti.
Plávanie bola mela boj o pozície kopy facky vo vode najme na bójach, ale voda fantázia v druhom kole bola aj korytnačka pod mnou.

 

Ruka držala a nebolela.
Bike je to iny svet ta trať sa jazdi v súkromnom revíre tak to bolo úplné bez divákov, ale zato brutálna obtiažnosť videl som jednu zlomenú ruku a množstvo technických porúch na bikoch ja som striasol kapsu z rezervou mal som ešte jednu na biku ako zalohu ale nemusel som ju použiť bolo tam veľa rôznych pasáži jeden zjazd v kameňoch rôznej veľkosti cca 300m možno niečo viac som skrúcal lebo som videl video čo púšťali a bolo tam veľa držko pádov inač som si to celkom užil bez ujmy.


Beh som začal veľmi tuho bolo veľmi teplo a po biku dávali iba vodu. Žiadne gély ani ionty to som trocha podcenil ale všade to rozdávali tak som veril:)) až na behu začali dávať všetko podľa potrieb pretekárov až na čerstvé nohy:)) Dal som kofeín 200mg ako začal účinkovať tak som sácal pridávať a dole kopcom som isiel mysli ze dobre a potom prisli piesocne plaze no čistá zverina to už som trpel a kúsal, že kedy bude ciel skončil som celkovo 211 a vo svojej kategórii 25 a bolo 30 báb predo mnou:)) celkovo

 

V cieli som bol na zdochnutie od únavy a tepla ale dol tam dobrý bufet na doplnenie bateriek, toho času ako píšem som na izbe na malom relaxe a ideme večer na vyhlásenie výsledkov a večer party a uvidí sa :)).

Ľuboš Podstupka

27.10.2010

Diskusia ku článku (2 prďż˝spevky):

27.10.2010 Kuzi: RE: Ľubo Podstupka zabojoval...

12.4.2012 onkel: RE: Ľubo Podstupka zabojoval...

 

Reagovať na článok | Prejsť do diskusie

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je piatok 24.1.2020, meniny má Timotej  |  Stránky si práve pozerá 7 ľudí.