Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Aktuality, udalosti » Aktualita - štvrťfinále v...

Aktualita - štvrťfinále v Račiciach

Za dnešného nepriaznivého počasia bude Andre štartovať o 10:36 v druhej štvrťfinálovej jazde, kde sa postaví proti reprezentantom z Albánska, Maďarska, Estónska, Írska a Gruzínska.

 

 Držme palce nech mu to výjde aj dnešný den.

 

Včerajší deň sa príliš nedarilo domácim posádkam  z Česka. Okrem skifára Jakuba PODRAZILA, ktorý tiež vyhral svoju rozjazdu a bude ťažkým súperom pre našeho závodníka.

 

V dojskife junirov postupili zo štvrtého miesta, David MALIK, Martin MIKYSEK . Dvjoskife junioriek v zložení: Michaela VALENTOVA, Michaela MAJTANOVA  sa nedarilo a skončili na štvrtom mieste. 

Dvojka bez kormidelníka sa umiestnila na treťom mieste a dvojka juniorek na štvrtom mieste, obe posádky idú do opraviek.

 

V štyrkách s kormidelnímkom postupili z tretieho miesta.  V skife junioriek Pavlina ZOUBKOVA musi ísť opravnú jazdu, kedže skončila na štvrtom mieste.Štvorka bez kormidelníka juniorov skončila na poslednom šiestom mieste.

 

Párovka juniorov skončila tretia a ide do opraviek. Párovka junioriek sa umiestnila na piatom mieste a taktiež  dnes absolvuje opravnú jazdu. Osma juniorov skončila na piatom mieste. Osma junioriek bola posledná.

Peter Legeny

6.8.2010

Diskusia ku článku (0 prďż˝spevkov):

Napíšte reakciu na tento článok

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je piatok 20.9.2019, meniny má Ľuboslav(a)  |  Stránky si práve pozerá 5 ľudí.