Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Aktuality, udalosti » Tréneri veslovania budú...

Tréneri veslovania budú rokovať 12.12.2009 v SVK Bratislava

Rozbory ako sme veslovali v roku 2009 a ako ďalej v roku 2010 s vrcholovými veslármi sa uskutočnia v kruhu trénerov zväzu a klubov 12.12.2009 na SVK v Bratislave. Tak sa dohodlo na ostatnej trénerskej rade 23.11.2009, ktorej predsedníctvo SVZ uložilo oponentúry v SVZ uskutočniť za účelom ďalšej práce - za lepšími výsledkami vrcholových, sledovaných a talentovanej mládeže vo veslovaní.

 

Zväzové oponentúry nadväzujú na oponentúry na Národnom športovom centre (NŠC) a na Slovenskom olympijskom výbore (SOV). Každý tréner, ktorý pripravoval vrcholového, sledovaného (v NŠC), resp. talentovaného mládežníckeho pretekára v centrách talentovanej mládeže (ZCPM, CTM) by mal mať písomne spracované zhodnotenie roka a plány s cieľmi pre rok nasledujúci, budúce.

 

Toto stretnutie trénerov veslovania by malo položiť správny a reálny smer ďalšieho smerovania v oblasti vrcholového a mládežníckeho veslovania. Tieto oblasti finančne podporuje štát cez Ministerstvo školstva SR a očakáva od SVZ a jeho reprezentantov a odborníkov čo najlepšie výsledky na Európskych a svetových veslárskych súťažiach.

 

Alexander Dénes

3.12.2009

Diskusia ku článku (0 prďż˝spevkov):

Napíšte reakciu na tento článok

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je piatok 20.9.2019, meniny má Ľuboslav(a)  |  Stránky si práve pozerajú 3 ľudia.