Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Výsledky » Vysledky z 63. rocniku...

Vysledky z 63. rocniku medzinarodnej regaty v Blede

Veslári zo Slovenska pretekali na medzinárodnej regate v Blede Lahký dvojskif Marek Režnák a Peter Zelinka ktorý pretekali v ťažkej hmotnostnej kategórii obsadili zhodne druhé miesto v sobotnajšom a j nedelňajšom závode. Dievčatá z SVK BA Anna Markulinová a Barbora Šuchová na ťažkom dvojskife obsadili v nedelu pekné druhé miesto. Jakub Popelka v sobotňajšom závode dovesloval na treťom mieste a v nedelu mu pripadla štvrtá pozícia. Viktória Zruttová si v sobotu poradila vo finále B zo všetkými súperkami a s náskokom ho vyhrala. V nedelu už v A-finále prišla na treťom mieste. Všetky výsledky si môžete pozrieť na www.vzs.si