Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Veslársky klub Sĺňava Piešťany
Oficiálne stránky FISA
Antidopingová agentúra Slovenskej republiky
Oficiálne stránky českého veslovania
Slovenský olympijský výbor

Aktuálne počasie
Platon webhosting

SVZ » Federácia » Dokumenty » Plán činností SVZ » Návrh plánu činnosti...

Návrh plánu činnosti Slovenského veslárskeho zväzu na rok 2017

Uviesť do každo-denného života lodeníc, klubov a oddielov veslovania Zákon o športe 440/2015 a jeho doplnky. Dopracovať a plne využiť Stanovy SVZ prijaté v roku 2017 implementujúce zákon o športe.

 

 

 

  • A.V oblasti vrcholového športu: 1. Budovať posádky k OH 2020 2. Úspešne reprezentovať na Európskych a svetových podujatiach roku 2017 3. Pripravovať posádky k 1.ME do 23 rokov.

  • B.V oblasti práce s talentovanou mládežou : V kluboch, oddieloch, 4 CTM- kách, neustále dopĺňať a hľadať talenty , pretekárske typy pre veslovanie, prioritne pre OH disciplíny. Odborne sledovať a hľadať výstupy k reprezentantom a mladým talentom za podpory vedeckých lekársko-pedagogických a kinantropologických a ďalších vedeckých pracovísk a oblasti pre šport a telesnú výchovu. , NŠC.

  • C. V oblasti výchovy kádrov: Informovať, zapájať,školiť nové mladé kádre trénerov, rozhodcov, funkcionárov vo veslovaní. Zapojiť kádre do medzinárodných štruktúr vo veslovaní.

  • D. V oblasti ekonomickej: Rozpočet SVZ pre rok 2017 riešiť v nadväznosti na Zmluvu s MŠVV a ŠSR pre daný rok. Hľadať cesty k sponzorom. Oceňovať v rámci možností SVZ najlepších športovcov a talenty na základe výsledkov, resp. aj ich trénerov.

  • E. V oblasti veslovania vo voľnom čase, pre zdravie a radosť: Delegovať z klubov a oddielov zástupcu pre túto oblasť v predsedníctve SVZ . Využiť stránku SVZ www.veslovanie .sk na propagáciu, ponuky, organizáciu splavov a pod. V lodeniciach organizovať podľa kapacít a možností letné tábory veslovania na hľadanie nových talentov,resp. ponúknuť deťom a mládeži spoznať veslovanie.

 

9.6.2017

Zdieľajte článok:   vybrali.sme.sk linkuj.cz pozrisi.sk facebook.com digg.com linkedin.com del.icio.us google.com mojelinky.sk

Diskusné fórum

Najnovšie príspevky:

Najdiskutovanejšie témy:

Dnes je štvrtok 19.7.2018, meniny má Dušana  |  Stránky si práve pozerajú 2 ľudia.