SVZ » Aktuality, udalosti

Aktuality, udalosti

Peter Zelinka skončil 10-ty na Majstrovstvách sveta do 23 rokov.

24.7.2017

Peter Zelinka na Majstrovstvách sveta do 23 rokov v Bulharskom Plovdive obsadil v nedeľnom finále po veľmi vyrovnanej jazde 4. miesto.

Zelinka na Majstrovstvách sveta do 23 rokov

Na Majstrovstvách sveta vo veslovaní do 23 rokov v Bulharskom Plovdive sa predstaví slovenský reprezentant v skife ľahkých váh Peter Zelinka.

Školenie trénerov najnižšej triedy

27.2.2017

Blíži sa termín školenia trénerov najnižšej triedy, ktorý organizuje FTVŠ UK v Bratislave. Všeobecná časť I. stupeň 17.-19. marca 2017.

Pozvánka na pretek osemveslic WIENERACHTER 2017

20.2.2017

Pretek sa uskutoční 13. mája 2017 a trasa preteku pôjde cez centrum Viedne.

Zmena termínu veslárskej regaty v Piešťanoch v roku 2017

1.2.2017

Nový termín regaty v Piešťanoch je 6.-7.5.2017.

Novinky z októbrového predsedníctva SVZ

28.10.2016

Posledná rozlúčka s Richardom Novákom

3.10.2016

So zármutkom Vám musím oznámiť, že v sobotu v Piešťanoch zosnul náš bývalý tréner a predseda oddielu p. Richard Novák. Pohreb sa bude konať 6.10.2016 o 11.00 hod v krematóriu v Bratislava. Ujo Rišo sa dožil v marci 80 rokov. Česť jeho pamiatke.

Všetky posádky úspešne postupujú na Majstrovstvách Sveta

24.8.2016

ahký dvojskif Richard Vančo a Peter Zelinka v utorňajšom semifinále obsadili vynikajúce 3. miesto. Lukáš suverénne vyhral štvrťfinálovú jazdu. Adam Štiffel posúpil zo 4.miesta do štvrťfinále.

Ľahký dvojskif postúpil priamo do semifinále A/B

22.8.2016

Ľahký dvojskif do 23 rokov v zložení Richard Vančo a Peter Zelinka sa predstavili v nedeľnej rozjazde, kde po peknom a vyrovnanom výkone obsadili prvé miesto a postúpili tak priamo do semifinále A/B.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17  »